Keramika Javorník

Všechny mé výrobky pocházejí z malebné vesničky Javorník v podhůří Bílých Karpat na Hodonínsku. 
Kraj je známý mimo víno a výbornou slivovičku i svými pestrými barevnými vzory. I proto je moje keramika barevná hravá a veselá a to už celých 25 let. Hýří nejen barvami, ale i pestrostí sortimentu.

Ručně vyráběná keramika patří naší vášní a koníčkem - to se promítá do naší tvorby a zdobení. Ručně malovaná keramika je i naše forma šíření radosti a pozitivní energie, není to jen prodej keramiky, ale je to radost, kterou šíříme dál a každý kousek keramiky je svým způsobem originál, ať už se jedná o keramický květináč nebo třeba keramickou sošku.

Ti z Vás, kteří mají rádi útulný domov a chtějí mít doma hezky, si určitě z nabídky vyberou ten nejlepší truhlík na osazení. Pro hospodyňky pak máme mísy a vařechovníky. A jestli potřebujete dárek, když jedete za známými na chalupu, dovezte jim roztomilou postavičku, která jim chaloupku pěkně pohlídá :)

 

keramika

Věřím, že naše keramika z Javorníku přináší dobrou náladu, protože při výrobě dobrá nálada být musí.

Do každého kousku je tak vtisknuta originalita a láska k řemeslu. A taky se říká, že hlína má paměť. Tak doufám, že je v té naší dobrá nálada pečlivě zapamatována, aby se Vám doma pěkně šířila :)

žena-hlina

Keramické výrobky z mé dílny jsou vyráběny a malovány ručně (bez použití hrnčířského kruhu), proto je každý produkt originál. Originální jsou i rozměry, proto prosím berte rozměry s přihmouřeným okem :)

Doufám, že se Vám v mém krámku bude líbit a vyberete něco pro radost sobě, nebo svým blízkým.

 srdickoVaše Alena Pawlusová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení