Keramika Javorník

Všechny mé výrobky pocházejí z malebné vesničky Javorník v podhůří Bílých Karpat na Hodonínsku. 
Kraj je známý mimo víno a výbornou slivovičku i svými pestrými barevnými vzory. I proto je moje keramika barevná hravá a veselá a to už celých 25 let. Hýří nejen barvami, ale i pestrostí sortimentu.

Ručně vyráběná keramika patří naší vášní a koníčkem - to se promítá do naší tvorby a zdobení. Ručně malovaná keramika je i naše forma šíření radosti a pozitivní energie, není to jen prodej keramiky, ale je to radost, kterou šíříme dál a každý kousek keramiky je svým způsobem originál, ať už se jedná o keramický květináč nebo třeba keramickou sošku.

Ti z Vás, kteří mají rádi útulný domov a chtějí mít doma hezky, si určitě z nabídky vyberou ten nejlepší truhlík na osazení. Pro hospodyňky pak máme mísy a vařechovníky. A jestli potřebujete dárek, když jedete za známými na chalupu, dovezte jim roztomilou postavičku, která jim chaloupku pěkně pohlídá :)

 

keramika

Věřím, že naše keramika z Javorníku přináší dobrou náladu, protože při výrobě dobrá nálada být musí.

Do každého kousku je tak vtisknuta originalita a láska k řemeslu. A taky se říká, že hlína má paměť. Tak doufám, že je v té naší dobrá nálada pečlivě zapamatována, aby se Vám doma pěkně šířila :)

žena-hlina

Keramické výrobky z mé dílny jsou vyráběny a malovány ručně (bez použití hrnčířského kruhu), proto je každý produkt originál. Originální jsou i rozměry, proto prosím berte rozměry s přihmouřeným okem :)

Doufám, že se Vám v mém krámku bude líbit a vyberete něco pro radost sobě, nebo svým blízkým.

 srdickoVaše Alena Pawlusová